Bankacım | Bankacim.Net
Aynı Gün Kredi Kartı Almak Mümkün mü? 2020
Yazar: - 17 Mart 2020
42
0

Aynı Gün Kredi Kartı Almak Mümkün mü?

Kredi kartı başvuruları gelişen online bankacılık sistemleri sayesinde en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır. Önceleri yaklaşık 15 gün içerisinde adrese ulaşan kartlar, şimdilerde birkaç gün içerisinde başvuru sahibine teslim edilmektedir. Peki aynı gün kredi kartı almak mümkün mü? Kredi kartlarının ödeme yöntemi olarak tercih edilmesindeki nedenlerin başında, elbette taksitli harcamaya olanak vermesi geliyor. Özellikle böyle bir durumda acil ihtiyacı olan tüketici, başvuru yaptığı anda kredi kartını basılı olarak almak ve kullanmak isteyebiliyor. Bu durumda banka şubesinden başvuru yaparak anında kredi kartı almak mümkün olabiliyor. Ancak bu hizmeti veren bankaların sayısı çok kısıtlıdır.

ING Bank Anında Bonus Kart

ING Bank müşterisi olun veya olmayın, bankanın herhangi bir şubesinden anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında yalnızca T.C kimlik belgenizin yanınızda olması yeterlidir. Müşteri temsilcisi kredi notunuzun değerlendirilmesi için başvurunuzu sistemlere işleyecektir. Olumlu olması halinde kart basılarak 5 dakika içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Anında kredi kartı onayı aldığınız anda limitiniz yine kredi skorunuza ve sistemlerde görüntüleniyorsa gelir durumunuza göre belirlenecektir. Tanımlanan limiti yükseltmek isterseniz, ihtiyaç duyduğunuz zaman gelir belgesi ile şubeye uğramanız gerekecektir.

Aynı gün kredi kartı onayı aldığınız kart üzerinde ad ve soyadı bilginiz yer almayacaktır. Bu nedenle dilerseniz ING Bank çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak adınız ve soyadınızın yazılı olduğu bir kart talebinde bulunabilirsiniz. Yeni kartınız gelene kadar mevcut kartı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Akbank Anında Axess Kredi Kartı

Akbank müşterilerine avantajlı bir hizmet seçeneği sunmaktadır. Anında kart olarak adlandırılan sistem sayesinde bankaya hangi kanaldan başvuru yaparsanız yapın, kartınızı herhangi bir şubeden aynı gün alabiliyorsunuz. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi halinde cep telefonunuza bir referans kodu iletilecektir. Bu kod ile Akbank şubesine gittiğinizde kartınız hemen teslim edilecektir. Fakat Akbank anında kredi kartı hizmeti yalnızca onay aldığınız gün için geçerlidir. Aynı gün teslim alınmayan kartlar basılarak adrese gönderilmektedir.

Şubeden teslim alınan Axess kredi kartının üzerinde ad ve soyadı bilgi bulunmayacaktır. Bu durum online alışveriş, yurtiçi ve yurtdışı harcama ve ATM kullanımları yapmanıza engel değildir. Standart kartlarla arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Tüm bankalar online sistemler üzerinden anında kredi kartı başvurusu almaktadır. Ancak banka müşterisi değilseniz onay aldıktan sonra da müşteri sözleşmesini imzalamak için şubeye gitmeniz talep edilebiliyor. Bu nedenle şubeye gitmeden anında kredi kartı almak için daha önce çalışma yaptığınız bir bankaya başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Enpara.com, CEPTETEB ve Akbank şubeye gitmeden kart sahibi olmanızı sağlamaktadır. Olumlu değerlendirilen başvurularda kurye veya müşteri danışmanı sözleşmenizi adresinizde imzalamanızın ardından kartınızı size teslim edecektir.

 

Eğer dilerseniz “Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020” yazımıza da göz atabilirsiniz
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ